-->

Ми допомагаємо котам і собакам жити здоровим життям

Royal Canin кіт та собака
Будь-яку проблему сечовидільної системи слід взяти під контроль
Турбує стан здоров'я сечовидільної системи кота?

Занепокоєні станом здоров'я сечовидільної системи кота?

Чи знаєте ви, що майже 50% котів, у яких було діагностовано захворювання нижніх сечовивідних шляхів, можуть мати повторні симптоми хвороби протягом року?
Належне харчування, безпечне середовище та контроль наявності крові у сечі — це три основні профілактичні заходи для уникнення ускладнень у разі рецидиву.
Ми пропонуємо тест у вигляді гранул для туалетного лотка, що допомагає визначити наявність крові у сечі кота на ранній стадії.
Раннє виявлення ознак рецидиву може запобігти повторним болісним ускладненням захворювання. Тест підходить для використання у домашніх умовах.

HEMATURIA DETECTION

«ГЕМАТУРІЯ ДЕТЕКШН»* – тест у вигляді гранул для туалетного лотка, який допомагає визначити наявність крові в сечі на ранній стадії захворювання та спрощує догляд за станом сечовидільної системи кота.

Тест «ГЕМАТУРІЯ ДЕТЕКШН» використовується в домашніх умовах і дає змогу визначити наявність крові в сечі на ранній стадії захворювання. Проте він не може бути заміною діагностиці, яку проводить ветеринарний лікар.

*HEMATURIA DETECTION

Тест Royal Canin® HEMATURIA DETECTION від BLÜCARE

ЯК ВИГЛЯДАЄ

 • Білі гранули, що містять реагент, який змінює їх колір із білого на синій у разі контакту з кров'ю.
 • Надійна технологія, розроблена Blucare/Блюкер, дає змогу виявити сліди крові у сечі
Як користуватися HEMATURIA DETECTION

КОЛИ СЛІД ЗАСТОСОВУВАТИ

Коли слід застосовувати HEMATURIA DETECTION

Тест «Гематурія Детекшн» рекомендовано застосовувати для контролю стану здоров'я кота, який мав захворювання нижніх сечовивідних шляхів.
Під час стадії стабілізації (через 2-4 тижні після зникнення симптомів захворювання) ваш кіт не повинен мати слідів крові у сечі.
Почніть перевіряти наявність крові через 2-4 тижні після встановлення діагнозу, дотримуючись рекомендацій вашого ветеринарного лікаря.
Якщо кров знову з’являється через певний час, якомога швидше зверніться до ветеринарного лікаря. Це може бути ранньою ознакою рецидиву. Тільки ваш лікар може порекомендувати вам, що робити, щоб впоратись із проблемою. Результати тесту не замінюють поради ветеринарного лікаря, а також не є лікарським засобом для ветеринарного застосування.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

4 ЛЕГКИХ КРОКИ

Як працює HEMATURIA DETECTION, крок 1

Переконайтесь, що лоток чистий, зі свіжим наповнювачем. Рівномірно розподіліть один пакет поверх лотка з наповнювачем. Допускається використання третини вмісту саше для проведення одного тесту. Таким чином, один пакет ви можете використати для проведення трьох тестів.
Після проведення тесту невикористаний вміст пакету слід залишати щільно закритим та дотримуватися рекомендованих умов зберігання.

Як працює HEMATURIA DETECTION, крок 2

Оцініть результат за гранулами, які контактували з сечею кота, протягом наступних 24–48 годин*

*Період для спостереження протягом 24-48 годин є умовним. Результат проявляється протягом 5 хвилин після контакту гранул та сечі та зберігає синій колір приблизно 48 години.

Як працює HEMATURIA DETECTION, крок 3

Якщо гранули білого або жовтого кольору – тест негативний, в сечі не виявлено крові.

Якщо колір гранул змінивіся на синій, тест виявився позитивним, це свідчить про наявність крові в сечі кота

Як працює HEMATURIA DETECTION, крок 4

Якомога швидше проконсультуйтеся зі своїм ветеринарним лікарем

ВИДИМІ ПЕРЕВАГИ

ПРОСТО

Достатньо додати гранули у туалетний лоток з наповнювачем

ШВИДКО

Результат вже за декілька секунд

ЗРОЗУМІЛО

Результат залишається видимим упродовж 48 годин

МІНІМУМ СТРЕСУ ДЛЯ КОТА

Аналіз сечі у неінвазивний спосіб у спокійному середовищі

НАДІЙНИЙ

Дає змогу визначити мікрогематурію, сліди крові невидимі неозброєним оком

ПРОСТЕ ЗБЕРІГАННЯ

Упаковка містить 2 пакети гранул по 20 г кожний. Допустиме використання третини вмісту саше для проведення одного тесту

royal-canin

Переваги для вашого кота

 • Аналіз сечі у неінвазивний спосіб у спокійному середовищі
 • Немає потреби змінювати наповнювач лотка або середовище проживання
 • Може допомогти попередити ускладненнь
 • Може посприяти швидшому одужанню

Переваги для вас

 • Допоможе Вам стежити за станом здоров’я сечовидільної системи кота
 • Допомагає визначити, чи потрібна консультація ветеринарного лікаря
 • Простий у підготовці та використанні
 • Допомагає уникнути можливих ускладнень

ВЕТЕРИНАРНІ ЛІКАРІ ПРО ПРОДУКТ

ЯК ПРИДБАТИ

Придбати продукт можна у ветеринарних клініках.

Де придбати тест Royal Canin® HEMATURIA DETECTION від BLÜCARE

Здоров'я сечовидільної системи вашого кота

Вже більше 50 років найкращі фахівці науково­ дослідницького відділу ROYAL CANIN® разом із науковцями та ветеринарними лікарями з різних країн працюють над вирішенням спільного завдання – покращити здоров’я котів.
Ветеринарні дієти ROYAL CANIN URINARY S/O (Урінарі С/О) ефективно розчиняють струвіти і сприяють створенню в сечовидільної системи середовища, несприятливої для формування як струвітних, так і оксалатних кристалів. Проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем - він порадить спеціальний раціон, який перешкоджає утворенню каменів в сечовому міхурі і полегшить стан вашого улюбленця.

Детальніше
Ветеринарні дієти ROYAL CANIN URINARY S/O

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Гематурія Детекшн – це тест у вигляді гранул для туалетного лотка, що допомагає визначити наявність крові у сечі кота на ранній стадії, але не є лікарським засобом для ветеринарного застосування.

Тест «Гематурія Детекшн» призначений виключно для котів.

Гематурія може бути мікроскопічною (прихованою) або макроскопічною (видимою). Причин гематурії багато, у котів вона найчастіше зустрічається при захворюванні нижніх сечовивідних шляхів (ЗНСШ).
Захворювання нижніх сечовивідних шляхів навіть при правильному лікуванні може мати рецидив: рецидив діагностується у 50% котів з ЗНСШ.

Тест «Гематурія Детекшн» складається з невеликих білих гранул, які додають у наповнювач для туалетного лотку. Гранули містять 3,3', 5,5'-тетраметилбензидин (TMБ) - молекули, при контакті з гемоглобіном вступають у реакцію псевдо-пероксидації і надають гранулам синій колір. Результат з'являються майже одразу - менш ніж через хвилину, і залишаються видним протягом 48 годин.
Тест «Гематурія Детекшн» можна використовувати із більшістю наповнювачів для туалетного лотка котів, наявних на ринку. Для отримання кращих результатів оптимальним вважається наповнювач на основі гігроскопічної глини (бентоніт).

Результат оцінюють за гранулами, які контактували з сечею кота, протягом наступних 24–48 годин*.

*Період для спостереження протягом 24-48 годин є умовним. Результат проявляється протягом 5 хвилин після контакту гранул та сечі та зберігає синій колір приблизно 48 години.

 • а) Гранули БІЛІ або ЖОВТІ – тест негативний, в сечі не виявлено крові.

 • б) Гранули СИНІ – тест позитивний, в сечі виявлено кров. Негайно зверніться за консультацією до ветеринарного лікаря.

 • в) Якщо ви не впевнені в кольорі гранул, видаліть всі забруднені гранули і повторіть описані дії у інструкції. Якщо ви все ще не впевнені в кольорі гранул або якщо ваша кішка виявляє будь-які ознаки хвороби чи особливої поведінки, зверніться за консультацією до ветеринарного лікаря.

Продукт має тривалий термін придатності - 2 роки у герметичній упаковці. Зберігайте гранули за кімнатної температури у сухому місці подалі від потрапляння сонячних променів.
Один пакет ви можете використати для проведення трьох тестів. Після проведення тесту невикористаний вміст пакету слід залишати щільно закритим та дотримуватися рекомендованих умов зберігання.

Рекомендується щоденно чистити наповнювач, видаляючи грудки та екскременти. Після висипання у наповнювач гранули зберігають свою ефективність протягом 30 днів або до контакту з сечею. У випадках, якщо в сечі кота міститься недостатньо еритроцитів, сеча має високі рН або щільність, реакція може не відбуватися.

Рекомендовано використовувати тест «Гематурія Детекшн» після встановленого діагнозу ЗНСШ протягом життя. Протягом року тест використовуємо кожного дня, далі - 1 раз у квартал.

Клінічні дослідження, проведені в Університеті Монреаля, показали, що гранули надзвичайно чутливі; мінімальний поріг реактивності був визначений на рівні 100 еритроцитів/мкл, що відповідає приблизно 12 еритроцитів в полі зору при великому збільшенні мікроскопу.
У дослідженнях підтверджено високу надійність продукту, але потрібно відзначити, що чутливість знижується при рН сечі ≥ 8,5 і / або відносної щільності сечі вище 1,050. Токсикологічний ризик як для тварини, так і для власника був оцінений як незначний або дуже низький.

Одного саше вистачає на 3 тижні, упаковки на 1,5 місяці.
Допускається використання для тесту 1/3 вмісту пакету кожного тижня. Після проведення тесту невикористаний вміст пакету слід залишати щільно закритим та дотримуватися рекомендованих умов зберігання.

Тест «Гематурія Детекшн» можна використовувати із більшістю наповнювачів для туалетного лотка котів, наявних на ринку. Для отримання кращих результатів оптимальним вважається наповнювач на основі гігроскопічної глини (бентоніт).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: Тест Гематурія Детекшн можна використовувати із більшістю наповнювачів для туалетного лотка котів, наявних на ринку. Для отримання кращих результатів оптимальним вважається наповнювач на основі гігроскопічної глини (бентоніт). Результати тесту можуть бути не достовірними при повторному контакті використаних гранул з сечею. Рекомендується щоденно чистити наповнювач, видаляючи фекалії та сечу. Наповнювач слід змінювати відповідно до інструкцій виробника.Після висипання в наповнювач гранули зберігають свою ефективність протягом 30 днів або до контакту з сечею. У випадках, якщо в сечі кота міститься недостатньо еритроцитів, сеча має високі рН або щільність, реакція може не відбуватися.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Уважно прочитайте інструкцію перед проведенням тесту, оскільки результати можна правильно інтерпретувати лише за умови дотримання наданих рекомендацій. Кожен пакет призначений для одноразового використання. Не використовуйте продукт, якщо упаковку відкрито або пошкоджено*. Розташуйте туалетний лоток кота у добре провітрюваному приміщенні. Обов’язково щодня видаляйте фекалії та сечу з лотка за допомогою спеціальної лопатки. Мийте руки з милом після додавання та видалення гранул. Тільки для зовнішнього використання. Не ковтайте. Зберігайте гранули при кімнатній температурі у сухому місці подалі від потрапляння сонячних променів. Викидайте використані гранули разом із іншими відходами. УВАГА: пластикові пакети можуть бути небезпечними. Щоб уникнути ризику удушення, тримайте цей пакет подалі від дітей та домашніх тварин.
*Допускається використання 1/3 вмісту пакету кожного тижня. Після проведення тесту невикористаний вміст пакету слід залишати щільно закритим та дотримуватися рекомендованих умов зберігання.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Результати тесту не замінюють поради ветеринарного лікаря, а також не є лікарським засобом для ветеринарного застосування. Результати тесту можуть змінюватися залежно від умов використання та інших факторів, таких як дієта кота та ліки, які дають тварині. Кожен тест має свої обмеження, помилковість позитивних та негативних результатів. Точність результатів не гарантовано. Якщо у вас виникли запитання чи коментарі, зверніться до служби підтримки клієнтів, як зазначено на упаковці.