У вашого собаки тьмяна
шерсть?

Coat CARE

Для собак із тьмяною та жорсткою шерстю

Тьмяна шерсть, відсутність блиску, стоншання та сповільнений ріст шерсті можуть бути наслідком недостатнього або неповноцінного харчування. Формула Coat Care містить достатню кількість протеїну для стимуляції росту шерсті і комплекс тирозину та фенілаланіну для посилення яскравості окрасу.

Підтримання якості
та блиску шерсті
*Згідно із внутрішніми дослідженнями компаній групи Royal Canin. Дані, наведені під позначкою «Доведена ефективність», є приблизними.
**Коат Кер.
Coat CARE

Для собак із тьмяною та жорсткою шерстю

Тьмяна шерсть, відсутність блиску, стоншання та сповільнений ріст шерсті можуть бути наслідком недостатнього або неповноцінного харчування. Формула Coat Care містить достатню кількість протеїну для стимуляції росту шерсті і комплекс тирозину та фенілаланіну для посилення яскравості окрасу.

Стан шкіри та шерсті – серед найпоширеніших
проблем зі здоров'ям у собак.*

Доступно для собак
розміру MINI

Сухий корм для собак малих розмірів із тьмяною та жорсткою шерстю
Паштет для собак різного розміру із тьмяною та жорсткою шерстю

Як ще ви можете допомогти своєму собаці?

Ви можете покращити захист шкіри вашого собаки, регулярно очищуючи місця, де він спить та відпочиває. Видалення пилу та лупи у таких місцях запобігає розмноженню паразитів, що викликають свербіж.

Регулярно розчісуйте свого собаку для видалення відмерлої шерсті та бруду, а також завжди використовуйте шампунь для собак під час процедур грумінгу.

УВАГА! ЯКЩО У ВАС Є НАЙМЕНША ПІДОЗРА ЩОДО ЗДОРОВ’Я ВАШОГО СОБАКИ, БУДЬ ЛАСКА,
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СВОГО ВЕТЕРИНАРНОГО ЛІКАРЯ. ЛИШЕ ФАХІВЕЦЬ МОЖЕ ПРАВИЛЬНО ОЦІНИТИ СТАН ЙОГО ЗДОРОВ’Я

x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.