У вашей собаки тусклая
шерсть?

Coat CARE

Для собак с тусклой и жесткой шерстью

Тусклая шерсть, отсутствие блеска, истончение и замедленный рост шерсти могут быть следствием недостаточного или неполноценного питания. Формула Coat Care содержит достаточное количество протеина для стимуляции роста шерсти и комплекс тирозина и фенилаланина для усиления яркости окраса.

Поддержание качества
и блеска шерсти
*Согласно с внутренними исследованиями компании группы Royal Canin. Данные, указанные под обозначением «Доказанная эффективность», являются приблизительными.
**Коат Кер.
Coat CARE

Для собак с тусклой и жесткой шерстью

Тусклая шерсть, отсутствие блеска, истончение и замедленный рост шерсти могут быть следствием недостаточного или неполноценного питания. Формула Coat Care содержит достаточное количество протеина для стимуляции роста шерсти и комплекс тирозина и фенилаланина для усиления яркости окраса.

Состояние кожи и шерсти – среди самых распространенных проблем
со здоровьем у собак.*

Доступно для собак
размера MINI

Сухой корм для собак мелких размеров с тусклой и жесткой шерстью
Паштет для собак разного размера с тусклой и жесткой шерстью

Как еще вы можете помочь своей собаке?

Вы можете улучшить защиту кожи вашей собаки, регулярно очищая места, где она спит и отдыхает. Удаление пыли и перхоти в таких местах предотвращает размножение паразитов, вызывающих зуд.

Регулярно расчесывайте свою собаку для удаления выпавшей шерсти и загрязнений, а также всегда используйте шампунь для собак во время процедур груминга.

ВНИМАНИЕ! ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ МАЛЕЙШЕЕ ПОДОЗРЕНИЕ КАСАТЕЛЬНО ЗДОРОВЬЯ ВАШЕЙ СОБАКИ, ПОЖАЛУЙСТА,
ОБРАТИТЕСЬ К ВЕТЕРИНАРНОМУ ВРАЧУ. ТОЛЬКО СПЕЦИАЛИСТ МОЖЕТ ПРАВИЛЬНО ОЦЕНИТЬ СОСТОЯНИЕ ЕЁ ЗДОРОВЬЯ

x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.