Ваша собака остро реагирует на
изменение среды?

Relax care

Для собак чувствительных
к изменениям среды

Перемены в повседневной жизни собаки могут отразиться на ее состоянии. Такие ситуации, как путешествие в автомобиле, переезд в новый дом или появление ребенка в семье, могут заставить собаку нервничать. Адаптация ее рациона может помочь справиться с изменениями.

Адаптация
к изменениям
*Согласно с внутренними исследованиями компании группы Royal Canin. Данные, указанные под обозначением «Доказанная эффективность», являются приблизительными.
**Релакс Кер.
Relax care

Для собак чувствительных
к изменениям среды

Перемены в повседневной жизни собаки могут отразиться на ее состоянии. Такие ситуации, как путешествие в автомобиле, переезд в новый дом или появление ребенка в семье, могут заставить собаку нервничать. Адаптация ее рациона может помочь справиться с изменениями.

44% собак живут в городах
с многочисленными источниками стресса
(загрязнение, интенсивное движение транспорта, новое окружение, резкие звуки)

Доступно для собак
размера MINI

Сухой корм для собак мелких размеров, чувствительных к изменениям среды
Паштет для собак разного размера, чувствительных к изменениям среды

Как еще вы можете помочь своей собаке?

Непредвиденные ситуации могут вызвать нервозность, поэтому важно придерживаться привычного режима в повседневной жизни. Дайте вашей собаке достаточно времени для того, чтобы она могла приспособиться к возможным изменениям.

ВНИМАНИЕ! ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ МАЛЕЙШЕЕ ПОДОЗРЕНИЕ КАСАТЕЛЬНО ЗДОРОВЬЯ ВАШЕЙ СОБАКИ, ПОЖАЛУЙСТА,
ОБРАТИТЕСЬ К ВЕТЕРИНАРНОМУ ВРАЧУ. ТОЛЬКО СПЕЦИАЛИСТ МОЖЕТ ПРАВИЛЬНО ОЦЕНИТЬ СОСТОЯНИЕ ЕЁ ЗДОРОВЬЯ

x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.