Сколько воды пьет ваша
собака?

URINARY CARE

Для собак с чувствительной
мочевыделительной системой

Формула рациона способствует разбавлению мочи и поддерживает баланс минеральных веществ. Этот полнорационный корм можно использовать в течение длительного времени для создания в мочевом пузыре среды, неблагоприятной для образования кристаллов.

Поддержание здоровья
мочевыделительной
системы
*Согласно с внутренними исследованиями компании группы Royal Canin. Данные, указанные под обозначением «Доказанная эффективность», являются приблизительными.
**Урінарі Кер.
URINARY CARE

Для собак с чувствительной
мочевыделительной системой

Формула рациона способствует разбавлению мочи и поддерживает баланс минеральных веществ. Этот полнорационный корм можно использовать в течение длительного времени для создания в мочевом пузыре среды, неблагоприятной для образования кристаллов.

МИНЕРАЛЫ в моче могут формировать кристаллы,
преобразующиеся в камни, которые и провоцируют заболевания

Доступно для собак
размера MINI

Сухой корм для собак мелких размеров с чувствительной мочевыделительной системой
Паштет для собак разного размера с чувствительной мочевыделительной системой

Как еще вы можете помочь своей собаке?

Для поддержания здоровья мочевыделительной системы вашей собаки убедитесь, что у нее всегда есть доступ к чистой и свежей воде. В жаркую погоду, особенно во время дрессировки, берите с собой воду, чтобы поить животное.

ВНИМАНИЕ! ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ МАЛЕЙШЕЕ ПОДОЗРЕНИЕ КАСАТЕЛЬНО ЗДОРОВЬЯ ВАШЕЙ СОБАКИ, ПОЖАЛУЙСТА,
ОБРАТИТЕСЬ К ВЕТЕРИНАРНОМУ ВРАЧУ. ТОЛЬКО СПЕЦИАЛИСТ МОЖЕТ ПРАВИЛЬНО ОЦЕНИТЬ СОСТОЯНИЕ ЕЁ ЗДОРОВЬЯ

x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.